Ráda byste dávala svým blízkým dechberoucí dárky

Takové, které nezapadnou bez povšimnutí mezi ostatní? 

Ale co, když už lidi mají všecko.

Zároveň nesnášíte lapače prachu 

a

 milujete když z dárku jdou cítit emoce?

Už nemusím plýtvat svým drahocenným časem a energií při výběru hodnotného dárku. Už nemusím utrácet ani peníze za dárky, které jsou limitovány neoriginální nabídkou trhu. 

Miluju ten pohled na oslavence, kterému z očí kouká zvědavost, jaká se vybalí energie z obálky, už na první pohled odlišné od ostatních. Miluju ten výraz, když jeho oči pomalu projíždí řádky a emoce mění jeho tón hlasu. 

Miluju i ten pocit u samotné tvorby. 

Popravdě jediné vlny, kde plavu, jsou právě tvořivé vlny flow. 😀

Ať už jsou Vánoce, koná se bujará narozeninová párty kamarádky, babička slaví jubileum, budu svatebčanem či bratranec má promoce, … už se netrápím nad tím, jaký originální dárek vymyslet.  

Kdysi jsem ale  trávila spousty času přemýšlením, abych dotyčného neodbyla jen čokoládou, nebo vínem a zároveň neutrácela peníze za nějaký lapač prachu.

Došlo mi, že lidi už mají všecko.

Po nějaké době jsem se začala vracet k tomu, co vždy sytilo mou duši a začala jsem tvořit.

Začala jsem tvořit přání

Zkoušela jsem různé techniky, aby výsledek byl nápaditý, zároveň nepřeplácaný a seděl k danému člověku. Lidé v mém okolí mě začali prosit o to, abych jim také nějaké blahopřání vyrobila, když se chystali na oslavu, protože nechtěli fádně natištěný kus papíru z regálu papírnictví. Nechtěli už, aby to jejich zapadlo mezi ostatní bez povšimnutí.

Opět jsem při tvorbě pocítila ten dobře známý stav flow

Kdy nevnímáte čas a vyplavující se dopamin způsobuje, že vše se zdá být jednodušší, radostnější a všechny  neřešitelné problémy, které se zmítaly v mé hlavě, sice nejsou pryč, ale jsou tak nějak menší a dokonce mají řešení. 

 A tohle vás ráda naučím!

Předáte hodnotný dárek s kusem sebe. Vtisknete do něj to kouzlo, které nenacházíte v obchodech. 

A o to přece jde – ukázat člověku, že vám na něm záleží. Nedáváte osobě, kterou máte rádi, něco jen proto, abyste si „odfajfkly“.   

v čem vám tenhle kurz pomůže

Už žádné hrníčky překypující z kuchyňských linek

Už se vám nestane, že by váš dárek působil v domácnosti obdarovaného tak nějak navíc. Obdarovaný nebude mít pocit, že jste mu dali něco jen proto, aby „bylo“.

Originalita s otiskem vaši práce

Dnes si lidé začínají opět cenit ručně vyráběných věcí. Dnes už handmade dárek nepředstavuje v lidské mysli „nemám peníze na dárky“, ale „vážím si tě a věnoval jsem ti rád svůj čas a energii“.

Žádný chaos a přeplácanost

V kurzu najdete tipy, jak kombinovat barvy, aby přání byla nápaditá, zároveň nepřeplácaná.

Jednoduché návody

Možná se vám stává, že chcete něco vyrobit podle obrázku, ale nejde vám to. Zdá se vám, že nemáte na to prostě buňky a ruce jsou levačky, i když vy jste zrovna pravák. V tomhle kurzu učím opravdu jednoduché návody, které zmáknete za chvíli a podle pocitu si můžete vyhrát s výrobou dále, budete-li se na to cítit. Budete už vědět jak.

Svatební přání jako dalších 5 svatebčanů?

Často se stává, že novomanžele dostanou jedno blahopřání vícekrát. Od teď už to vaše nezapadne mezi ostatní bez povšimnutí, jedno oko nezůstane suché a ještě si jej rádi schovají.

Už nebudete muset

 • utrácet své peníze za kusy strojově natištěných papírů.
 • mrhat svým drahocenným časem u regálů papírnictví.
 • být limitována neoriginální nabídkou trhu.
 • plýtvat energii při výběru přání a vyrobíte si podle jednoduchých návodů přání přesně jaké potřebujete a za pár korun.

Ať už budou padat trakaře, nebo bydlíte tam, kde lišky dávají dobrou noc a do obchodu daleko, nic vám už nebude bránit v tom, abyste zajistila super dárek, který potřebujete. Vyrobíte si jej totiž z pohodlí vašeho obýváku.
Nebudete se stresovat už nikdy nad tím, co s sebou vzít oslavenci. Nebudete se trápit nad tím, zda je váš dárek dost dobrý, ať už dáte „jen“ přání, nebo přání bude takovou třešničkou na dortu ke kupovanému dárku.

Představte si, kdy se oslavenec či novomanželé zastaví na delší dobu u přání, které je v té kupce papírů zaujme jako první. Už na první pohled odlišné od ostatních. Pročítají si vaše přání s jiskrou v oku a jsou nadšení z té energie, kterou přání nese.

Zapalte svíčku, pusťte hudbu do uší 

Zasedněte klidně ke stolu a oddejte se vaši kreativitě.
Vytvořte si tak zásobu dopaminu – hormonu radosti a vyzrajte tak nad frustrujícími myšlenkami, které vám otravují život.

Zakuste ten pocit, kdy ztvrdlými prsty od lepidla držíte v ruce svůj výtvor.
Je to super změna. Oproti tomu, kdy sedíte několik hodin u notebooku a fyzický výsledek žáde

Jak bude kurz probíhat

 • Každý den ráno, po dobu 14 dní, vám budou chodit do vaši e-mailové schránky informace v podobě textů a videí.
 • První 4  dny budou zaměřeny na teorii, bez které se nehnem a nabyté znalosti vám pak pomohu v dalších dnech – vyberete si materiál, s kterým budete chtít pracovat, barvy papírů, aby přání ladilo apod.
 • Od 5. dne vám budou chodit e-maily s informacemi, jak v textové podobě, tak ve formě video-návodů, které mají kolem 5 minut. Každý den si vyrobíte jeden druh přání.
 • Od 11. dne se můžete těšit na bonusy a pokračovat v dalším tvoření. 

Tyto 2 týdny budou směsí teorie i praktických informací,  které využijete už navždy 

 • V kurzu najdete 9 video-návodů, 16 PDF souborů s praktickými a teoretickými informacemi.
 • Naučíte se 6 různých technik pro výrobu přání, které můžete kombinovat i mezi sebou.
 • Dostanete spoustu tipů i na jejich obměnu, takže se získanými dovednostmi budete schopni vyrobit nespočetné množství různých druhů přání, na jakoukoliv příležitost. Budete doslova vyhlížet příležitosti pro to, abyste si mohla zatvořit a někoho obdarovat 😀

Na konci dostanete všechna videa a texty v jednom e-booku. Budete se tak moci kdykoliv vracet k teorii i praktickým videím.
Budete mít vše pohromadě v jedné „knížce“.

Cena e-mailového kurzu je za

zaváděcí cenu 220kč.

Každý den vám do mailové schránky přistanou informace za  16 Kč.

 
 

nikdy nebudete muset kupovat neoriginální, drahá přání a přemýšlet nad nápaditým dárkem.

Podělím se s vámi zkrátka o své know-how nasbírané za několik let v oblasti tvorby přání.

Jedno přání vyrobené vašima rukama vás vyjde na 5-30 Kč, podle typu zvoleného materiálu.

Na jakém místě ten materiál seženete vám taky řeknu.


Budete umět vkusně ladit barvy, psát emoce vyvolávající texty a ještě si u takového procesu dobijete baterky žití.

Co když nebudete spokojeni?

Ačkoliv jsem do tohoto kurzu ze sebe vymáčkla všecko, co znám ve spojitosti s tímto tématem, může se stát, že vám kurz nebude sedět.

Pokud tedy během kurzu zjistíte, že pro vás informace nejsou přínosem, celou částku vám vrátím zpět bez otázek.
Stačí mi napsat do 14 dnů od zakoupení e-mailového kurzu.

Bonusy

Bonus 1 - emoce vyvolávjící texty

Vnímám, že někteří mají problém vymyslet text do přání. Proto jsem pro vás sepsala praktické tipy, které mě osobně pomáhají nořit se do hlubin flow a nacházet tam ta správná slova, která budou rezonovat s tím konkrétním člověkem.
Tento praktický průvodce stojí 160 Kč.

Bonus 2 - Duše ze slov

Pokud přece jenom vás nebude chtít políbit můza a texty vám nepůjdou, pak oceníte tento bonus, který jsem speciálně pro vás vytvořila.
A to přímo texty, které vepíšete do svých přání tak, aby výsledek byl přesně na míru člověku, pro kterého je přání určeno.
Dokonalý dárek je na světě – Duše ze slov, kterou podle sebe doupravíte v papírovém těle, které vyrobíte. 
Tento bonus má hodnotu 360Kč.

Bonus 3 - Nápaditost versus nepřeplácanost v praxi

Praktické tipy, jak kombinovat barvy, abyste zachovali nějakou míru barevnosti, která ladí oku a zároveň vzbudil váš konečný výtvor úžas.
Tento materiál má cenu 180 Kč.

Bonus 4 - Tvoř jednoduchou a parádní obálku

Ne, abyste dala vaše handmade origoš přání do kupované obálky!
Právě proto tady je další video-návod na to, jak si takovou obálku, která podtrhne jedinečnost celého vašeho přání, vyrobit.

Samostatně neprodejné bonusy ke kurzu mají celkem hodnotu 600Kč.

Reference

Děkuji za možnost účastnit se tohoto kurzu. Bylo příjemné si na sebe vyhradit čas věnovaný tvorbě a výrobě přání od srdce. Určitě z něj budu čerpat inspiraci při další své tvorbě, ale i pro mámo-dcerovské aktivity. Děkuji za obě.
Před časem jsem se zúčastnila Denisina kurzu na výrobu přáníček. Jeden by řekl, že je to taková obyčejná věc, ale ne! Musím se přiznat, že i před kurzem jsem sem tam nějaké přání vyrobila. Ovšem to byla taková obyčejná. Přehnout čtvrtku, něco nalepit navrch a dovnitř rychle napsat "všechno nejlepší". Ale teď to má úplně jiný rozměr! Nové materiály, nové kombinace! Jsem nadšená, že jsem se kurzu zúčastnila, videa s návody byla skvělá a moc se těším, až Denisa vypustí do světa nějaký nový kurz
Moc děkuji Denise za její kurz, který mě posunul na cestě ke tvoření si vlastních přání. Celoživotně si připadám jako nekreativec a díky Denise se mi teď daří tvořit zajímavá přání a hlavně, vlastní tvoření je jak originální, tak od srdce. V jejím kurzu je hned několik tipů, jak dělat ručně vyráběná přání, jsou tam různé vychytávky, ale taky proč se do toho vlastně pouštět. Od doby, co si přání vyrábím, mi přijdou kupovaná přání dosti nudná, nehledě na to, že jsou drahá. Ale hlavně, když člověk dostane přání vyrobené, tak ví, že si s tím někdo dal práci a určitě si to i zapamatuje a potěší to mnohem více. Kurz bych určitě doporučila i úplným začátečníkům ve tvoření, Denisy tipy jsou srozumitelné a jednoduché. Zároveň si myslím, že i těm, co jsou zvyklí tvořit můžou ukázat nové cesty.
Michaela Strihová