Stáhněte si ebook zdarma

17 tipů na to,

jak originálně obdarovat novomanželský pár

Buďte originálním svatebčanem i v době, kdy dáváte novomanželům převážně finanční dary!

Nechte se inspirovat tímto eBookem a vytvořte dar originální. Květina, blahopřání, lahvinka nebo dárek ponese úžasnou vzpomínku na nádherný den novomanželů!

Co o e-Booku říkají čtenáři?

Většinou, když jsem pozvaná na svatbu, jsem ve stresu z toho, čím novomanžele obdarovat. Aby se jim to líbilo, bylo to osobní, ekologické, ne moc drahé… A všechny tyhle mé požadavky Denisa ve svém e-booku zohledňuje. Zanedlouho mě jedna svatba čeká a tentokrát se už těším, že některý z jejích tipů vyzkouším. Věřím, že s jejími radami nešlápnu vedle.

Anna Nohýnková
www.annanohynkova.cz

Děkuji Denise za praktické a kreativní tipy na (nejen) svatební dárky! Vždy si při nakupování říkám, že tohle dotyčný má, tohleto taky.. Tak co jen koupit?! Člověk nemusí jen kupovat, hlavní je tvořit a s láskou a vášní. To je ta odpověď. Jsem si jistá, že tento e-book pomůže i dalším, kteří s dárkem váhají.

Hana Hromiaková
www.o-cem-nemluvime.cz

Nemohu se dočkat, až půjdu na svatbu a budu moci začít tvořit podle inspirace, kterou jsem objevila v tomto e-booku. Inspirace na dárečky se dá určitě využít i na narozeniny a musím říct, že mě by takové dárky rozhodně potěšily . Není nad dárek tvořený s láskou, ať už pro darujícího, či obdarovaného. A až se budu vdávat určitě doporučím e-book i svým svatebčanům.

Kateřina Dvořáková – blogerka
www.katerina-dvorakova.cz

Jednoduše – Krásně hravý a vychytaný e-book plný užitečných tipů. Je super, že není potřeba vymýšlet něco složitého a dá se obdarovat úžasně originálním darem. Nečekala jsem nic nového a jsem opravdu nadšená kolik novinek a tipů jsem se z e-booku dozvěděla! Ještě jednou díky moc!

Karolina Kaucká – grafička
www.kakaucka.cz